| Brands | Nissan |
|---|---|
| Condition | Genuine Brand New |
| Country of Manufacture | Japan |
| Region | USA |
| Frequency | 315MHz |
| Battrey | CR2032 |
| FCC | CWTWB1U815 |
| IC | 1788D-FWB1U815 |
| Transponder ID | HITAG 2 ID46 PCF7952A |
| Keyless Go | YES |
| OEM Part Number | 285E3-3AA0A |
| Buttons Count | 4-Button |
2013 - 2014 NISSAN SENTRA SMART KEY - 4BUTTONS - 315MHZ - 285E3-3AA0A - ORIGINAL
In stock
SKU
B00088
$67.13
More Information
We found other products you might like!