| Brands | Infiniti |
|---|---|
| Condition | Genuine Brand New |
| Country of Manufacture | Mexico |
| Region | GCC & Europ, USA |
| Frequency | 433MHz |
| Battrey | CR2032 |
| FCC | KR5S180144204 |
| Transponder ID | PCF7953M HITAG 128-bits AES ID4A |
| Keyless Go | YES |
| OEM Part Number | 285E3-4HB0C |
| Replaces PN | 285E3-4HB0A |
| Buttons Count | 4-Button |
2016 - 2018 INFINITI Q50 Q60 SMART KEY - 4BUTTONS - 433MHZ - 285E3-4HB0C ORIGINAL
Out of stock
SKU
B00111
$68.13
More Information
We found other products you might like!