2011 - 2012 HYUNDAI SANTA FE SMART KEY - 3BUTTONS - 433MHZ - 95440-2B820 ORIGINAL
$78.15
Out of stock
SKU
B00835
| Information | Details |
|---|---|
| Description | Hyundai Santa Fe 2011 Genuine Smart Key Remote |
| Transponder ID | HITAG 2 ID46 PCF7952A |
| FCC ID | SVI-CMFKR03 |
| IC ID | Not found |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Battery Number | CR2032 |
| OEM Part Number | 95440-2B820 |
| Replace Part Number | Not found |
| Car Compatibility | Hyundai Santa Fe 2011-2012 |
| Color | Black |
| Weight | 55g |
| Emergency Key Part Number Compatibility | 81996-2M020 |
| Car Region Compatibility | Korea |
| Condition | Genuine New |
| Country Made | South Korea |
| Brand | Hyundai |
| Brands | Hyundai |
|---|---|
| Condition | Genuine Brand New |
| Country of Manufacture | South Korea |
| Region | USA |
| Frequency | 433MHz |
| Battrey | CR2032 |
| FCC | SVI-CMFKR03 |
| Transponder ID | HITAG 2 ID46 PCF7952A |
| Keyless Go | YES |
| OEM Part Number | 95440-2B820 |
| Buttons Count | 3-Button |
We found other products you might like!



































































































Validate your login