2018 - 2019 NISSAN LEAF SMART KEY - 3BUTTONS - 433MHZ - 285E3-5SA0A ORIGINAL
$42.07
Out of stock
SKU
B06059
| Brands | Nissan |
|---|---|
| Condition | Genuine Brand New |
| Country of Manufacture | United Kingdom |
| Region | USA |
| Frequency | 433MHz |
| Battrey | CR2032 |
| FCC | CWTWB1G0168 |
| Transponder ID | HITAG 128-bits AES - ID4A PCF7953M |
| Keyless Go | YES |
| OEM Part Number | 285E3-5SA0A |
| Replaces PN | 285E3-5SA0B |
| Buttons Count | 3-Button |
We found other products you might like!



































































































Validate your login